magnetacacak

Özel Günler için Magnet Açacak

29 bitip 30 yaşına girerken sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz bir parti yaptığınızı düşünün. Sizin için davetinizi geri çevirmeyen o değerli insanlarla gülüp eğleniyor, sohbet ediyor, anılarınızı paylaşıyorsunuz. Pasta kesiliyor, ikramlar afiyetle tüketiliyor, müzik ve eğlence had safhada. Sevdikleriniz sizin gününüzü harika kılarken onlara karşı minik de olsa bir teşekkür borçlu hissedebilirsiniz.

Tam da bu noktada butonrozetcim.com sayesinde temin ettiğiniz magnet açacakları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Üzerinde sizi ve bu özel günü anımsatacak bir tasarım ile şık ve anlamlı magnet açacaklar sayesinde katılanlara teşekkür borcunuzu ödeyebilirsiniz. Arkasındaki mıknatıs yardımıyla buzdolaplarında rahatlıkla barındırabilecekleri magnet açacaklar ile hem gördükçe sizi ve o günü anımsayacaklar, hem de ihtiyaç duydukları an rahatlıkla alıp kullanabilecekler.

Farklı boyutlara sahip magnet açacaklar, anılarınızı ölümsüzleştirmenin bir diğer yolu. Üstelik bozulmaz, yıpranmaz, paslanmaz bu magnet açacaklar ile ihtiyaç duyulduğu an cam şişe kapaklarını rahatlıkla açabileceklerdir. Bu sayede siz, haberiniz olmadan sevdiklerinize yardımcı olmuş olacaksınız.

Özel günlerinizi magnet açacaklarla süslemek için bize ulaşabilirsiniz.